Žhavé letní dny jsou konečně tady: Po jakých materiálech sáhnout?

Čekají nás sice teplé dny, ale to neznamená, že se musíte Freddy kalhot vzdát! Připravili jsme si pro vás článek, ve kterém vám popíšeme, jaké materiály můžete nosit i během parných dní.

 Lyocell

Naše lyocellové kalhoty patří celoročně mezi ty nejoblíbenější. Jsou tak jemné, že skoro nejsou cítit na těle! Strečový materiál je nejen pohodlný, ale i prodyšný a jako bonus poskytuje lyocell chladivý efekt. Přesně proto by „lyocellky“ neměly chybět ve vašem letním šatníku. Jelikož působí spíše legínovým dojmem, jsou ideální na procházky po městě nebo na výlety.

lyocell

WR.UP® CORE legíny - vysoký pas ve tmavém denim lyocell materiálu, cena: 1.700 Kč

Umělé materiály

Jde konkrétně o materiály DIWO a DIWO PRO, které se také pyšní příjemnou elasticitou a zároveň krásně formují postavu. Pokud pracujete v kanceláři, budou pro vás ideální volbou, protože se dají krásně kombinovat do elegantního stylu. Sáhnout můžete po černé klasice, ale pokud se chcete odvázat, tento typ kalhot nabízíme i v šedé, béžové nebo modré barvě.

diwo

Freddy kalhoty WR.UP černé barvě, D.I.W.O. PRO EKO materiál, vysoký pas, cena: 4.290 Kč

Bavlna

Bavlněné Freddy – to nikdy neomrzí a vždy si najdou své využití. Jsou o trochu pevnější, než dva předchozí zmíněné materiály, takže pokud budete muset sáhnout po větší velikosti, neděste se, je to úplně v pořádku. Bavlněné kalhoty se dají velmi lehce zakomponovat do sportovnějšího stylu.

bavlna

Freddy kalhoty WR.UP v melírované šedé barvě, vysoký pas, cena: 3.250 Kč

Doufáme, že vám náš článek pomohl a nezanevřete na Freddy ani během letních měsíců:-)

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz