Jak o své Freddy kalhoty správně pečovat?

Pokud chceme, aby nám Freddy kalhoty vydržely co nejdéle, je potřeba jim věnovat speciální péči. Připravili jsme si pro vás hned několik praktických rad, díky kterým se životnost vašich kalhot prodlouží.

Vše začíná v pračce

Freddy kalhoty pereme zásadně naruby a maximálně na 30 °C. Nepřidáváme žádnou aviváž, ta by totiž mohla poškodit materiál. Pokud jste majitelkou koženkových kalhot, ideální by bylo si je přeprat v ruce.

Sušení a žehlení

 Freddy kalhoty se také nekamarádí se sušičkou, nejlépe uděláte, když je necháte volně schnout. Po jejich usušení je můžete rovnou poskládat a schovat do skříně, žehlička jim totiž také nedělá dobře.

Při oblékání opatrně!

 Pokud už nějaké Freddy kalhoty máte, určitě víte, jak neskutečně pohodlné jsou. Mohou za to naše speciálně vytvořené materiály, se kterými se však musí zacházet velmi opatrně, aby se neponičily. Pokud vlastníte kalhoty s knoflíky, během oblékání si je všechny rozepněte. Nohavice natahujte bříšky prstů, nikoliv nehty! Ty by totiž do tenkého materiálu snadno udělaly díru.

Nevytahujte kalhoty příliš vysoko

Koupila jste si kalhoty s nízkým nebo středním pasem a přistihla jste se, že si je až příliš často vytahujete nahoru? Chyba. Pas se vám brzy vytahá a kalhoty nebudou sedět tak, jako na začátku. V tomto případě doporučujeme si příště pořídit kalhoty s vyšším pasem.

Snad pro vás byly naše rady užitečné a budete si díky nim své Freddy kalhoty užívat zase o pár let déle!:-)

Vaše Terezie

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz