Jak opticky zúžit pas?

Stačí jen pár módních fíglů!

Nejkrásnější doplněk, který žena může vynést, je zdravé sebevědomí. To ale není vždy jednoduché. Každá z nás na sobě totiž najde nějakou tu chybičku, kterou by ráda změnila nebo alespoň zamaskovala. Dnes se konkrétně zaměříme na to, jak opticky zúžit pas. Postačí nám na to jen pár módních triků!

Sáhněte po kalhotách s vyšším pasem

Kalhoty s vyšším pasem v kombinaci s jak volným, tak úzkým topem, vytvoří krásnou siluetu přesýpacích hodin. Vyšší kalhoty hezky definují pas a bude vypadat o něco štíhlejší. Tento klasický outfit se dá doplnit jak teniskami, tak například i lodičkami, pokud chcete docílit elegantního stylu.

Kouzlete s barvami: Černá zeštíhluje

Není žádným tajemstvím, že černá barva toho dokáže hodně schovat. Vysoké černé kalhoty nejen, že zúží pas, ale zároveň i opticky zeštíhlí nohy. Jednoduše je to sázka na jistotu a jako bonus, černá se dá krásně zkombinovat s jakoukoliv jinou barvou.

Vzory dokážou zmást: Zkoušeli jste pruhy?

 I vzory dokážou pozměnit ženskou siluetu. Nejmocnější ze všech jsou pruhy, ideálně úzké a svislé, ty zeštíhlují. Naopak pruhy na široko vaši postavu spíše rozšíří, pozor na to. Službu vám prokážou i pruhy na kalhotách, ty vás nejen hezky zformují, ale dokážou zároveň i prodloužit nohy.

Věříme, že naše tipy a triky vám dopomůžou k tomu, abyste se v oblečení cítila krásnější a sebevědomější. Ne každá z nás má figuru jako z módního časopisu, ale to neznamená, že si k ní nemůžeme trošku fikaně dopomoct :-)


Vaše Terezie z Freddy týmu

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz