Jdu si pro své první Freddy kalhoty

Jak si správně vybrat své první?

Aby vám Freddy kalhoty krásně padly a vydržely vám co nejdéle, je potřeba sáhnout po té správné velikosti. Jenže jak na to? Nebojte, máme pro vás hned několik ověřených rad, díky kterým si odnesete dokonale padnoucí kalhoty!

V první řadě je potřeba zjistit, který typ kalhot bude nejvíce sedět vaší postavě. Naše push-up kalhoty jsou vyráběny ve 4 výškách pasů:

  • Nízký pas – kalhoty jsou velmi nízké, obepnutí je pod boky

  • Normální pas – kalhoty jsou o trochu vyšší, pas je lehce přes boky

  • Střední pas – kalhoty jsou nad boky

  • Vysoký pas – kalhoty jsou až do pasu (k pupíku)

 Jak už to tak bývá, každé postavě sedne něco trochu jiného, proto je nejlepší si své první Freddy kalhoty nejdříve vyzkoušet.. Může se totiž stát, že u každého typu kalhot budete mít jinou velikost. Například kalhoty s vyšším pasem vám budou sedět ve velikosti M, jelikož vás nestahují pevně přes boky. Naopak kalhoty s normálním pasem můžete mít ve velikosti L, jelikož se zapínají přes širší část těla, tedy boky.

 Jak poznám, že jsem si oblékla ty pravé?

 

  • Freddy kalhoty nemají stahovat postavu! Mají ji pouze volně obepínat. Pokud vám budou kalhoty příliš upnuté v pase, je velmi pravděpodobné, že se silikon brzy vytahá a kalhoty tak ztrácí životnost.

  • Po vyzkoušení kalhot je zkuste prsty jemně natáhnout od boku do strany. Pokud zůstává látka nalepená na těle, kalhoty vám jsou bohužel malé a bude potřeba sáhnout po větší velikosti. Pokud natáhnout jdou, sedí vám správně.

  • Kalhoty vám na těle musí být příjemné, neměly by nikde tlačit. 

  • Zaměřte se i na délku. Kalhoty by se vám u kotníků neměly nahrnovat. Pokud se tak děje, vyzkoušejte naši 7/8 délku. Kalhoty jsou o celých 11 cm kratší a krásně padnou ženám do 170 cm.

 

A za závěr – hlavní je, abyste se ve Freddy kalhotách cítily příjemně, sebevědomě a žensky. Nebojte se proto sáhnout po větší velikosti, pokud se v ní cítíte lépe. Máte tak jistotu, že kalhoty unosíte, budou vám hezky sedět a taky dlouho vydrží. :-)

 

Terezie z Freddy týmu

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz